Takto vyzerájú zákusky, ktoré upiekla talentovaná architektka

zákusky

Človek sa považuje za úspešného, ak vyniká vo svojom obore. Ak je tých oborov viac a dokáže ich skĺbiť medzi sebou, výsledok zvykne byť veľkolepý. Dôkazom je aj ukrajinská architektka a dizajnérka, ktorá miluje pečenie. Pozri sa s nami na jej úchvatné zákusky.

Cukrárka Dinara Kasko, pôvodom z Ukrajiny, kombinuje geometrické útvary architektonického dizajnu a prenáša ich do kuchyne. Konkrétne, vkladá ich do rúry na pečenie. Ku svojim zákuskom pristupuje ako ku projektovaniu budov a vytvára tie najdokonalejšie zákusky vôbec. Hotová pastva pre oči každého perfekcionistu. „Mám veľké nápady a chuť experimentovať! Nechcem napodobňovať ostatné recepty a iných pekárov. Chcem byť jedinečná“ povedala Kasko pre magazín SO GOOD. To sa jej bezpochyby darí. Mal by si to srdce zjesť takú nádheru a prekrojiť ju nožom?

torty

torty

torty

torty

torty

torty

torty

torty

torty

torty

Zdroj: ufunk.net
Foto: © Instagram Dinara Kasko

 

O autorovi: Emil Kaltoš

Pracujem ako barista v miestnej kaviarni, no svoj život som zasvätil poznatkom o zdravej výžive. Už od strednej školy ma baví písanie a tvorba zaujímavých úvah. Milujem internet a selektovanie zaujímavých informácií. Som rád, že môžem prispievať na tento web a myslím, že keď skĺbim všetky moje záľuby, prinesiem pre evýživa.sk hodnotné články.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *